REKLAMA

Utrudnienia przy SPZOZ w Sanoku. Trwają prace nad nową nawierzchnią

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Sanoku informuje, że dziś prowadzone są prace związane z wykonaniem nowej nawierzchni w rejonie powstającego Centrum oraz przy głównym wjeździe do szpitala.

Prace drogowe mają na celu poprawę komfortu i bezpieczeństwa pacjentów, personelu oraz wszystkich osób korzystających z infrastruktury szpitalnej. W związku z prowadzonymi robotami występują utrudnienia w ruchu pojazdów oraz zmiany w organizacji ruchu.

fot. SPZOZ w Sanoku

Dyrekcja SPZOZ w Sanoku apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności oraz stosowanie się do wprowadzonego oznakowania tymczasowego.

Placówka przeprasza za wszelkie niedogodności i dziękuje za wyrozumiałość, podkreślając, że prowadzone prace są częścią działań modernizacyjnych mających na celu usprawnienie funkcjonowania kompleksu szpitalnego.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Trwa remont Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Sanoku [ZDJĘCIA]

 

07-10-2025

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.