REKLAMA

Finał WOŚP w Sanoku: Samochodowy 7. Super Sprint Ziemi Sanockiej [VIDEO, ZDJĘCIA]

Sanok po raz kolejny gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Od samego rana na ulicach miasta można spotkać wolontariuszy z charakterystycznymi puszkami i czerwonymi serduszkami, którzy zbierają datki w ramach 34. Finału WOŚP. Mieszkańcy chętnie włączają się w pomocowe dzieło, wspierając tegoroczną zbiórkę finansowo i dobrym słowem.

Już od godzin porannych wiele działo się na ul. Międzybrodzkiej, gdzie odbywa się 7. Super Sprint Ziemi Sanockiej. Sportowe emocje i  rywalizacja na trasie stworzyły świetną atmosferę, która idealnie wpisała się w ideę Finału WOŚP.

 

Przypominamy, że kwestowanie potrwa do późnych godzin wieczornych, a finałowe wydarzenia zakończą się symbolicznym „Światełkiem do Nieba”.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z 7. Super Sprintu Ziemi Sanockiej.


25-01-2026


Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/platne/serwer417789/public_html/bukowsko24.pl/wp-includes/script-loader.php:2699) in /home/platne/serwer417789/public_html/bukowsko24.pl/wp-content/themes/portal-11/api-client/comments.php on line 15

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/platne/serwer417789/public_html/bukowsko24.pl/wp-includes/script-loader.php:2699) in /home/platne/serwer417789/public_html/bukowsko24.pl/wp-content/themes/portal-11/api-client/comments.php on line 15

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.