W piątek, 28 listopada, w Młodzieżowym Domu Kultury w Sanoku odbyła się coroczna impreza andrzejkowa, która przyciągnęła licznych najmłodszych mieszkańców Powiatu Sanockiego. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem, a jego uczestnicy mogli spędzić czas w radosnej i kreatywnej atmosferze.
Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji, które obejmowały różnorodne zabawy i tańce, zapewniając dzieciom zarówno rozrywkę, jak i możliwość wspólnego spędzania czasu w bezpiecznym środowisku. Impreza wyróżniała się dbałością o szczegóły oraz przemyślanym programem, który w pełni oddał tradycyjny charakter andrzejek.
Uczestnicy zadbali także o wyjątkowy klimat wydarzenia, pojawiając się w barwnych i pomysłowych strojach, które wzbogaciły całą oprawę imprezy. Dzięki temu spotkanie stało się nie tylko okazją do zabawy, ale również przestrzenią kreatywnej ekspresji najmłodszych.
Organizatorom należy pogratulować profesjonalnego przygotowania wydarzenia, a dzieciom aktywnego udziału i wspaniałej energii, która wypełniła salę MDK.
otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.
Dodaj komentarz
Zaloguj się a:
- Twój komentarz zostanie wyróżniony,
- otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
- czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.