W Zespole Szkół nr 1 im. Karola Adamieckiego w Sanoku odbył się Dzień Otwarty, który pokazał, że nauka może być naprawdę świetną zabawą. Uczniowie i nauczyciele zaprezentowali ofertę edukacyjną szkoły w wyjątkowo atrakcyjny sposób, łącząc humor, kreatywność i pozytywną energię.
Każdy profil edukacyjny przygotował własną prezentację, dzięki czemu przyszli pierwszoklasiści mogli zobaczyć codzienne życie w „Ekonomiku” z przymrużeniem oka. Wśród gości był również Wicestarosta Sanocki Damian Biskup, który docenił zaangażowanie młodzieży i pomysłowość nauczycieli.
Dzień Otwarty był doskonałą okazją, aby pokazać, jakie możliwości daje nauka w Zespole Szkół nr 1 od rozwijania zainteresowań po zdobywanie praktycznych umiejętności. Jak pokazali uczniowie i nauczyciele, „Ekonomik” to miejsce, w którym edukacja idzie w parze z dobrą zabawą i pasją do przyszłości.
otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.
Dodaj komentarz
Zaloguj się a:
- Twój komentarz zostanie wyróżniony,
- otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
- czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.