Miejska Galeria Sztuki w Sanoku zaprasza na wyjątkową wystawę Ewy Michałowicz-Smarzewskiej pt. „Szept pozorny”. Wernisaż odbędzie się w piątek, 5 września o godz. 18:00, a ekspozycja potrwa do 3 października 2025 roku.
Artystka w swojej twórczości łączy subtelność i ekspresję, a jej prace stanowią swoistą opowieść o relacji człowieka z otaczającym światem – tym rzeczywistym i tym ukrytym, niemal organicznym. W cyklu prezentowanym w Sanoku widzowie będą mogli dostrzec inspiracje naturą, formami biologicznymi i strukturami, które budzą skojarzenia z mikrokosmosem życia.
„Szept pozorny” to zaproszenie do wejścia w intymny dialog z obrazem, do wsłuchania się w to, co na pierwszy rzut oka niedostrzegalne. Artystka zachęca, by w jej dziełach szukać ukrytych znaczeń i emocji, które – choć subtelne – pozostawiają trwały ślad w odbiorcy.
otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.
Dodaj komentarz
Zaloguj się a:
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.