REKLAMA

Sanocki EKONOMIK – podejmij dobrą decyzję!

Czym się kierować przy wyborze szkoły ponadpodstawowej? Co to znaczy, że szkoła jest „dobra”? Co wziąć pod uwagę podejmując tę ważną decyzję? Przeczytajcie uważnie – podpowiadamy!

Kompetencje przyszłości

Szkoła przygotuje cię do wejścia na rynek pracy lub na studia. W przyszłości możesz stać się cennym pracownikiem i osiągnąć sukces zawodowy.

Zespół Szkół nr 1 w Sanoku od 100 lat, odpowiadając na zmieniające się potrzeby rynku pracy, szkoli prawdziwych profesjonalistów. Jeśli chcesz być bardzo dobrym specjalistą w wybranym przez ciebie zawodzie, nasza szkoła daje Ci gwarancję solidnego wykształcenia zawodowego i ogólnego.
Masz do wyboru następujące kierunki, które zawsze są poszukiwane przez pracodawców :

  • technik ekonomista,
  • technik rachunkowości,
  • technik logistyk,
  • technik żywienia i usług gastronomicznych,
  • technik hotelarstwa.

Możesz też zdobyć dodatkowe umiejętności zawodowe: cukiernictwo artystyczne, dietetyka, animator czasu wolnego, sztuka kulinarna, menadżer imprez masowych oraz pełna rachunkowość.

Koniecznie obejrzyj filmy nakręcone w Zespole Szkół nr 1 o zawodach klikając w linki poniżej.

TECHNIK EKONOMISTA

TECHNIK HOTELARSTWA

TECHNIK ŻYWIENIA I USŁUG GASTRONOMICZNYCH

TECHNIK LOGISTYK

TECHNIK RACHUNKOWOŚCI

 

Warunki, środowisko i atmosfera

Bardzo istotna jest reputacja naszej placówki, czyli to jaką opinię ma w środowisku. Od 100 lat Ekonomik to szkoła ciesząca się świetną renomą, bo idą do niej jedni z najlepszych. Naszym stałym sukcesem są wysokie miejsca w rankingach ogólnokrajowych.

Ogromna większość naszych absolwentów zdaje maturę i może wybrać drogę studiowania. Doskonała jest też zdawalność egzaminów zawodowych, dzięki czemu absolwenci Ekonomika mają możliwość zdobycia dobrze płatnej pracy i większe perspektywy dalszego rozwoju zawodowego.

Świetną wskazówką mogą być opinie uczniów i absolwentów na temat naszej szkoły – to właśnie dzięki nim możecie się dowiedzieć, na jakim poziomie odbywają się zajęcia z danych przedmiotów, że nauczyciele są życzliwi, a szkoła daje możliwości rozwoju i poszerzania swoich zainteresowań.

Sanocki EKONOMIK to szkoła bezpieczna i przyjazna dla każdego, z indywidualnym podejściem do ucznia, jego potrzeb i możliwości. U nas możesz również rozwijać swoje pasje. W szkole działają: wolontariat, zespół muzyczny, koła artystyczne, teatralne i sportowe. Organizujemy liczne wycieczki zawodowe i krajoznawcze, kursy, warsztaty, szkolenia, wdrażamy innowacje, odbywamy praktyki zagraniczne w ramach programu ERASMUS+.

Dzięki wyjazdom do Grecji, Szwecji, Hiszpanii, Irlandii i Chorwacji na staże i praktyki zawodowe, wzbogacisz swoje CV, nabierzesz pewności siebie i rozwiniesz kompetencje językowe.

WYBIERZ MĄDRZE! CZEKAMY NA CIEBIE!


17-05-2024

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.