REKLAMA

RAKOWA: Samochód wypadł z drogi. Jedna osoba poszkodowana

RAKOWA / GMINA TYRAWA WOŁOSKA. Na drodze powiatowej Tyrawa Wołoska – Wańkowa w miejscowości Rakowa doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. Samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w przepust. Jedna osoba jest poszkodowana. Do zdarzenia doszło w niedzielę, 22 października ok. godz. 14.00.

Dyżurny komendy powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku otrzymał przed godziną 14.00 informację o wypadku samochodu osobowego w miejscowości Rakowa. Na miejsce zadysponowano cztery zastępy straży w tym jeden JRG Sanok Po przybyciu  na miejsce okazało się ze samochód hybrydowy wypadł z drogi. W samochodzie znajdowała się jedna osoba poszkodowana, którą strażacy ewakuowali z pojazdu i przekazali Zespołowi Ratownictwa Medycznego – informuje kpt. Paweł Giba, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku.

Fot. internauta 


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

 

22-10-2023

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

Devin2024-04-27 09:07:32
0 0
Qalib nömrələr necə müəyyən olunur?, 10 Lotto Online platformasında canli lato qalib nömrələrin necə təyin edildiyi və bu prosesin necə işlədiyi haqqında məlumat verir. Bu, istifadəçilərə lotereya oyununun adilliyətini və nəticələrin ədalətli bir şəkildə təyin edildiyini göstərir və onların güvənini artırır.