REKLAMA

SANOK: Remont ul. Mickiewicza. Od piątku droga będzie zamknięta

SANOK. Powiat Sanocki informuje, iż w związku z realizacją inwestycji pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 2231R ulica Mickiewicza w Sanoku” od dnia 22 września 2023 r. (tj. piątek) do czasu zakończenia robót Wykonawca wprowadza całkowite zamknięcie ruchu od skrzyżowania z DW Nr 886 do skrzyżowania z DG 117077R (ul. Żwirki i Wigury) i DG Nr 117171R (ul. Zamkowa).

Uczestnicy ruchu proszeni są o zachowanie bezpieczeństwa, przestrzeganie znaków drogowych i stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem.

Dalsze informacje o utrudnieniach w ruchu przekazywane będą sukcesywnie w miarę postępu robót.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia związane z realizowaną inwestycją.

Mapa z objazdami:

mapa z objazdami, grafika: Powiat Sanocki


Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. informuje uprzejmie P.T. Podróżnych, że w związku z zamknięciem ruchu drogowego na ul. Mickiewicza na odcinku od ul. Staszica do skrzyżowania z ul. Żwirki i Wigury od dnia 22.09.2023 do odwołania ulegają zmianie trasy przejazdu linii autobusowych Nr „7” „3” „3A” i „18” , które będą przebiegały następującymi ulicami:

Linia „7” WYJAZD (JANA PAWŁA II – STRÓŻOWSKA):

  • od ul. Staszica (Wierchy) ulicami Podgórze > Jagiellońska > Kościuszki i dalej zgodnie z aktualnie obowiązującymi trasami.

Linia „7” POWRÓT (STRÓŻOWSKA – JANA PAWŁA II):

  • od ul. Kościuszki (SDH) ulicami Jagiellońska > Podgórze > Królowej Bony > Staszica > Traugutta i dalej zgodnie z aktualnie obowiązującymi trasami.

Linia „3” POWRÓT (OLCHOWCE – JANA PAWŁA II / DĄBRÓWKA):

  • od ul. Piłsudskiego ulicami Mickiewicza > Kościuszki > Rymanowska > Dmowskiego > Traugutta i dalej zgodnie z aktualnie obowiązującymi trasami.

Linia „3A” WYJAZD (DĄBRÓWKA PĘTLA / JANA PAWŁA II – OLCHOWCE):

  • od ul. Mickiewicza (Grosar) ulicami Królowej Bony > Podgórze > Jagiellońska > Kościuszki i dalej zgodnie z aktualnie obowiązującymi trasami.

Linia „3A” POWRÓT (OLCHOWCE – JANA PAWŁA II / DĄBRÓWKA):

  • od ul. Piłsudskiego ulicami Mickiewicza > Żwirki i Wigury > Traugutta > Staszica > Mickiewicza (Grosar) i dalej zgodnie z aktualnie obowiązującymi trasami.

Linia „18” WYJAZD (JANA PAWŁA II – BUKOWSKO / WOLA PIOTROWA):

  • od ul. Staszica (Wierchy) ulicami Podgórze > Jagiellońska > Kościuszki i dalej zgodnie z aktualnie obowiązującymi trasami.

Linia „18” POWRÓT (BUKOWSKO / WOLA PIOTROWA – JANA PAWŁA II):

  • od ul. Kościuszki (SDH) ulicami Jagiellońska > Podgórze > Królowej Bony > Staszica > Traugutta i dalej zgodnie z aktualnie obowiązującymi trasami.

Biorąc pod uwagę powyższe wyłączony z użytkowania zostaje przystanek Mickiewicza Hotel oraz Mickiewicza Park. Linie numer 7 i 18 kursować będą z pominięciem przystanku Piłsudskiego.

Za utrudnienia przepraszamy.

ul. Mickiewicza, fot. archiwum redakcji

źródło: Starostwo Powiatowe w Sanoku,
Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej

 

19-09-2023

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.