REKLAMA

Unihokejowy Sanok znów podbija Polskę! Złote medale dla dwóch liceów! (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Sanockie licea ogólnokształcące sięgnęły po mistrzostwo Polski w unihokeju! „Jedynka” w kategorii dziewcząt, „dwójka” wśród chłopaków. Dodatkowo, do grodu Grzegorza, z dalekiego Elbląga, ze srebrnymi medalami wrócili reprezentanci ZS nr 2 w Sanoku oraz SP 1 Sanok (dwa wicemistrzostwa). Gratulacje!

To kolejny pokaz siły sanockiego unihokeja!

Podczas mistrzostw Polski odbywających się w Elblągu, reprezentacja kobiet I Liceum Ogólnokształcącego w Sanoku zdobyła złoty medal! Sukces swoich koleżanek powtórzyli mężczyźni z II Liceum Ogólnokształcącego, również zawieszając na swoich szyjach krążki z najcenniejszego kruszcu.

Srebrne medale szkolnych mistrzostw Polski zdobyli natomiast reprezentanci Zespołu Szkół nr 2 w Sanoku oraz Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku. „Jedynka” ma podwójne powody do radości, ponieważ wywalczyła tytuł wicemistrza Polski zarówno w kategorii Igrzysk Dzieci jak i Igrzysk Młodzieży Szkolnej (obie kategorie – chłopcy).

To kolejny dowód na to, że Sanok unihokejem stoi. Duża w tym zasługa zarówno unihokejowego klubu Wilki Sanok, jak i hokejowego UKS MOSiR Niedźwiadki Sanok, a także dwóch unihokejowych lig, czyli Sanockiej Ligi Unihokeja oraz Sanockiej Ligi Unihokeja Kobiet. To bowiem wychowankowie tych klubów i uczestnicy tych lig, stanowili o sile swoich drużyn podczas zmagań na najwyższym szkolnym szczeblu w kraju. Ważna jest również praca wychowawców i trenerów w szkołach, ich zaangażowanie i uczestnictwo w dodatkowych projektach.

Gratulacje dla wszystkich zespołów, które tak pięknie reprezentowały Sanok podczas mistrzostw!

MISTRZYNIE POLSKI – I LO SANOK


foto: Wilki Sanok – Fb

MISTRZOWIE POLSKI – II LO SANOK


foto: Facebook

foto galeria: Wilki Sanok – Fb


12-06-2023

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.