REKLAMA

Stojaki z plexi

Stojaki z plexi odgrywają istotną rolę w strategii marketingowej w biurach, sklepach i w każdym miejscu, gdzie zachodzi potrzeba informowania klientów o atrakcyjnych cenach, promocjach, konkursach i innych wydarzeniach. Standy tego rodzaju pozwalają na odpowiednią prezentację ulotek oraz folderów reklamowych. W dzisiejszych czasach, kiedy spotykamy się z ogromną konkurencją w każdej branży, przedsiębiorcy potrzebują szybko wdrażać na rynek nowe reklamy i oferty promocyjne, szukając odpowiednich nośników informacyjnych. Rozwiązanie jest bardzo proste – stojaki z plexi, które ustawimy w wybranym przez nas miejscu zapewnią optymalną ekspozycję każdej ulotki i plakatu reklamowego. Pamiętajmy o tym, że stojak powinien być dobrze widoczny, niezasłonięty dodatkowymi dekoracjami i towarami w przeciwnym razie może pozostać niezauważony.

Nasza firma od lat zajmuje się produkcją nośników informacji wizualnej, posiadamy w swojej ofercie między innymi szeroki wybór stojaków z plexi takich jak:

  • Stojaczki wielokieszeniowe z plexi
  • Stojaczki kaskadowe z plexi
  • Stojaczki jednokieszeniowe na ulotki
  • Stojaczki na ulotki z plexi blatowe
  • Stojaki z plexi pochyłe z kieszenią
  • Stojaczki z plexi pod grafikę samoprzylepną
  • Identyfikatory z plexi dla sędziów

Jeśli planujesz działania marketingowe, warto postawić na atrakcyjną prezentację materiałów promocyjnych, które zapewni dotarcie do szerokiego grona odbiorców. Stojaki z plexi dzięki swojej małej wadze i rozmiarom umożliwiają ustawienie ulotek i plakatu na każdym blacie lub półce. Taka forma ekspozycji na pewno pozytywnie zaskoczy każdego, kto zdecyduje się na to rozwiązanie. Dzięki profesjonalnemu wykonaniu przez nasza firmę Abikon stojaki z plexi są stabilne a transparentność kieszeni standu zapewnia odpowiednią czytelność ulotek oraz plakatów informacyjnych. Stojaki projektowane są w taki sposób, aby nie przytłoczyć prezentowanych w nich folderów reklamowych, są eleganckie i pasują do każdego wnętrza, łatwo utrzymać je w czystości, dzięki czemu zawsze efektownie zaprezentują nasza ofertę.

Zapraszamy do współpracy.

Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane


24-11-2020