REKLAMA

Urodzinowa „Bitwa na Style” w VIVO! Krosno

KROSNO / PODKARPACIE. Wielkimi krokami zbliżają się 2. urodziny VIVO! Krosno. Z tej okazji Centrum Handlowe przygotowało konkurs Bitwa na Style, w którym uczestnicy będą mogli zaprezentować swoje autorskie pomysły na jesienne stylizacje. Do wygrania vouchery o wartości od 300 do 1500 zł. Jednym z jurorów w modowym plebiscycie będzie Adam Chowański – stylista znany z programów „Dzień Dobry TVN” oraz „Projekt Lady”.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w urodzinowej „Bitwie na Style”? Zasady są proste! W dniach 5-16 września wystarczy udać się do VIVO! Krosno i w wybranym salonie odzieżowym (w oparciu
o dostępny asortyment) przygotować wybraną stylizację modową oraz na miejscu wykonać konkursowe zdjęcie (np. w przebieralni). Następnie, fotografię wraz z imieniem, nazwiskiem oraz informacją, w jakim sklepie skompletowano outfit należy przesłać na adres: konkursVIVO@gmail.com. Gotowe!

Otrzymane zgłoszenia w dniach 17-22 września trafią na profil facebook VIVO! Krosno, gdzie internauci zagłosują na najlepszą stylizację. Spośród wytypowanych kandydatur jury konkursowe wybierze czwórkę finalistów modowego konkursu. Prace oceniać będą: przedstawiciele Agencji 2Be ( organizatora konkursu) oraz gość specjalny Bitwy na Style – Adam Chowański – kreator stylu. 28 września, podczas drugich urodzin VIVO! Krosno odbędzie się wielki finał „Bitwy na Style”, w którym wyłonieni laureaci w zadaniu specjalnym powalczą o wartościowe nagrody – vouchery zakupowe do salonów odzieżowych o wartości od 300 do 1500 zł. Zadaniem finałowej czwórki będzie przygotowanie stylizacji według kryteriów wyznaczonych przez eksperta. Na podstawie stworzonych zestawów Adam Chowański opowie o trendach, które zdominują nasze szafy jesienią.

Wrzesień to wyjątkowy miesiąc dla VIVO! Krosno. Niebawem wspólnie świętować będziemy drugie urodziny naszego Centrum Handlowego. Zbliżające się wydarzenie postanowiliśmy uczcić konkursem „Bitwa na Style”, którego uczestnicy będą mogli zaprezentować się szerokiemu gronu za pomocą mody. Serdecznie zapraszam biorących udział w konkursie oraz osoby, które tym razem zdecydowały się jedynie kibicować już 28 września do VIVO! Krosno. Tu, celebrować będziemy drugą rocznicę otwarcia naszego Centrum Handlowego oraz poznamy zwycięzców modowego plebiscytu – mówi Izabela Malecha, Center Manager VIVO! Krosno.

Regulamin konkursu dostępny jest pod adresem:

https://vivoshopping.com/pl/krosno/aktualnosci/urodzinowa-bitwa-na-style-quot-konkurs-w-vivo-krosno/ID23346

Serdecznie zapraszamy!

*********
Dzięki zaoferowanej pod jednym dachem szerokiej ofercie VIVO! Krosno stało się centralnym punktem na mapie zakupowej, jak i rozrywkowej w regionie. Centrum handlowe zlokalizowane jest przy ulicy Bieszczadzkiej, tuż obok Urzędu Starostwa Powiatowego. Łączny zasięg centrum określa się na 350 000 osób, w tym również tych przyjeżdżających z miejscowości przygranicznych po stronie słowackiej. Niezwykle korzystne połączenia komunikacyjne sprawiają, że centrum handlowe jest szybko i łatwo dostępne zarówno z centrum miasta, jak i okolic. Prawie 70 krajowych i międzynarodowych najemców jest obecnych na ponad 21 000 m kw. VIVO! Krosno. Wśród nich są m.in. H&M, Media Markt, CROPP, House, RESERVED, SiNSAY, FRAC, Pepco, JYSK, Deichmann, CCC, Martes Sport i Rossmann. Centrum handlowe posiada również kino i około 700 miejsc parkingowych.

źródło: materiały nadesłane

11-09-2019

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.