REKLAMA

W nocy, w lesie czekał na… przelew. W volkswagenie narkotyki (FOTO)

Prawie 25 gramów narkotyków znaleźli policjanci z posterunku w Bukowsku podczas kontroli samochodu. W zaparkowanym przy lesie volkswagenie siedział mężczyzna, który na widok policjantów zaczął się dziwnie zachowywać i nielogicznie mówić. Zapach utrzymujący się w samochodzie wskazywał, że ktoś wcześniej palił marihuanę. Podczas przeszukania pojazdu policjanci znaleźli ukryty woreczek z suszem.

W sobotę przed godz. 22, policjanci z posterunku w Bukowsku, patrolując miejscowość Wolica obok lasu zauważyli samochód. Po podejściu do volkswagena, wewnątrz zauważyli siedzącego mężczyznę. Na pytanie policjantów o powód postoju w tym miejscu, mężczyzna nie był wstanie logicznie odpowiedzieć, a jego zachowanie było bardzo dziwne. Policjanci wylegitymowali mężczyznę. Okazał się nim 31-letni mieszkaniec powiatu zgierskiego. Tłumaczył, że przyjechał na wakacje i czeka na przelew.

Policjanci wykonując czynności wyczuli w samochodzie zapach marihuany. Podczas przeszukania samochodu, funkcjonariusze znaleźli ukryty w okolicy lewarka, woreczek z suszem. Po wykonaniu testu okazało się, że jest to marihuana w ilości prawie 25 gramów. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzut.

Za posiadanie narkotyków odpowie przed sądem.

KPP Sanok

07-06-2019

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.