REKLAMA

Zielona Terapia – czy rzeczywiście chodzi tu o odchudzanie?

Ciągle spotykam się z oceną cateringu dietetycznego – jako takiego, co wpływa na spadek masy ciała poprzez głodzenie się, umartwianie. Ale czy rzeczywiście tak jest?

Catering dietetyczny „Zielona Terapia” zrodził się w czerwcu 2016 roku, piszę zrodził się, ponieważ początkowo wcale nie był to pomysł na biznes, a jedynie chęć zaspokojenia własnych potrzeb zdrowego odżywiania się.

Codziennie obiecywałam sobie bowiem, że będę zdrowo jeść, jednak ciągle na moim talerzu lądowało to samo – byle jakie jedzenie. Wracałam do domu wieczorem i nadrabiałam wszystkie posiłki z całego dnia…. a ciągle byłam nienajedzona i sfrustrowana. 

Zaczęłam więc walkę przygotowując pudełka i pudełeczka zdrowych przekąsek na cały dzień. Był tylko mały problem. Ciężko było tworzyć zróżnicowaną dietę. Jeśli kupiło się np. worek szpinaku trzeba było go jeść „ciurkiem”, aby się nie zmarnował. Podobnie było z innymi produktami. Dlatego właśnie pomyślałam, aby zebrać więcej chętnych zdrowego żywienia, co pozwoliłoby faktycznie jeść różnorodnie.

Zaprosiłam do współpracy dietetyczkę, aby jadłospisy były smaczne, różnorodne a przede wszystkim, aby  zaspokajały wszystkie potrzeby naszego organizmu. Pomyślałam, po co łykać witaminy i suplementy diet, skoro mogę dostarczyć je własnemu organizmowi w o wiele bardziej przyswajalnej formie.

Szybko okazało się, że osób świadomych i chcących zdrowo się odżywiać jest więcej.

Tak właśnie powstał Catering dietetyczny – Zielona Terapia.

Dzisiaj, z perspektywy czasu mogę śmiało powiedzieć, że nasze diety: zdrowe odżywianie, wegetariańska, bezglutenowa, bez laktozy, dla cukrzyków i dla osób aktywnych sportowo przynoszą  efekty, o których piszą nasi klienci:

„… odchudzam się dopiero miesiąc, schudłam 6 kg. Jestem bardzo zadowolona. Sama nie mogłam sobie poradzić ze sobą. Jestem szczęśliwa, że chudnę.”

„Dieta oferowana przez Państwo spełnia moje oczekiwania, widać to po wadze i moim samopoczuciu. Dieta jest bardzo zróżnicowana, a dania są bardzo smaczne”.

„Jestem bardzo zadowolona z terapii. Posiłki bardzo smaczne i urozmaicone. Po tygodniu diety 1200 kcal 2 kg mniej. Rewelacja…”

Rzeczywiście waga wskutek zbilansowanej diety reguluje się, jednak czy tylko o figurę tu chodzi?

Organizm otrzymując to, czego mu potrzeba samoczynnie oczyszcza się, a jego poszczególne organy zaczynają prawidłowo pracować. W wielu przypadkach stosowanie naszych diet pozwoliło na zredukowanie bądź nawet  odstawienie środków farmaceutycznych.

Z ogromną radością otrzymujemy takie opinie na temat naszej pracy:

„Od trzech lat cierpię na niewydolność tarczycy, która ma wpływ nie tylko na moje samopoczucie ale i wyniki. Odkąd zaczęłam leczenie farmakologiczne moje samopoczucie uległo poprawie. Niestety wyniki krwi już nie. Badam się regularnie co trzy miesiące i pozytywna zmiana nastąpiła dopiero teraz (po trzech miesiącach współpracy z Państwem). Pierwszy raz od trzech lat wyniki mojej morfologii są w normie, co uważam za wielki sukces. Serdecznie dziękuję za pomoc w dbaniu o zbilansowaną dietę”.

To tylko niektóre z opinii jakie otrzymaliśmy od naszych klientów. Czerpiemy ze swej pracy ogromną satysfakcję wiedząc, że nasza firma nie jest typową jadłodajnią, tylko  cateringiem, który uzdrawia.

Proszę Cię, nie tłumacz się brakiem czasu aby o siebie zadbać. Czas jest ważny dla każdego z nas. Ma wielką wartość. Wykorzystajmy go jak najlepiej aby żyć zdrowo, długo i szczęśliwie.

Tego właśnie życzę wszystkim Państwu z okazji Nowego 2019 Roku.

21.01.2019 r. rusza druga tura 2-tygodniowego
programu oczyszczającego
wg diety dr Dąbrowskiej!

Liczba miejsc jest ograniczona, a tutaj przyjmujemy zapisy:  
577 716 290

biuro@zielonaterapia.com
www.zielonaterapia.com

 

Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane

08-01-2019