REKLAMA

Ruszyły zapisy do Szkoły Pływania Pływak!

Grupowe i indywidualne zajęcia w wodzie dla każdego! 

Naszym celem jest skuteczna nauka pływania oraz doskonalenie czterech podstawowych stylów: klasycznego (żabka), grzbietowego, motylkowego (delfin) i kraula, poprawa formy poprzez ćwiczenia i zajęcia w wodzie (aqua fitness, pływanie niemowląt, aqua zumba, „aktywny senior”, „zdrowy kręgosłup”, „urodziny na basenie”, a także przygotowania do triathlonu).

Szkoła powstała w roku 2012, w Lublinie, a od października br. zapraszamy do nowo otwartego obiektu w Sanoku. Nasi instruktorzy posiadają wieloletnie doświadczenie, a także wiele tytułów i odbytych szkoleń w zakresie instruktażu pływania.

Doświadczenie nauczyło nas, że najlepiej naukę pływania prowadzi się w małych 7-mio osobowych grupach, dlatego takie właśnie posiadamy. Pozostałe zajęcia odbywają się w nieco większych grupach.

Zapraszamy osoby pływające, niepływające, rozpoczynające swoją przygodę z pływaniem, te które chcą zdobyć wyższy stopień zaawansowania, jak i te, które chcą zyskać jedynie na formie. Mile widziane zarówno niemowlęta, dzieci, dorośli, a także aktywni seniorzy i osoby niepełnosprawne.

Zapraszamy 🙂 MOSiR Sanok ul. Królowej Bony 4

www.plywaksanok.pl
www.facebook.com/plywak

Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane

15-10-2018