REKLAMA

13-14 PAŹDZIERNIKA: Foodtrakcki znów przyjadą do Sanoka!

SANOK / PODKARPACIE. 13 i 14 października po raz drugi na Rynku w Sanoku odbędzie się Zlot FoodTracków. Na imprezę do Sanoka zjedzie około 15 foodtracków – najlepszych mobilnych restauracji z całej Polski. Na mieszkańców czekać będzie moc atrakcji i konkursów z nagrodami.

Każdy Foodtruck, który zaparkuje na Rynku zaserwuje coś innego. Część samochodów została zmieniona w porównaniu do wiosennej edycji. Będą burgery, frytki belgijskie, bubble wafle, hiszpańskie churrosy, kuchnia meksykańska, tybetańska, włoska, koreańska, tosty i wiele innych.

Pierwsza edycja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Liczymy, że mieszkańcy Sanoka również jesienią chętnie przyjdą na Rynek i przyjemnie spędzają czas próbując smaków z różnych zakątków świata.

Dodatkowo każdy kto przybędzie na zlot będzie mógł zagłosować na foodtrucka, który według niego jest najlepszy. Celem imprezy jest, aby każdy miał możliwość posmakowania street foodu, bo wielu osobom kojarzy się to tylko z fast foodem, a wcale tak nie jest.

Zapraszamy! https://www.facebook.com/events/1772158286240400/


TAK BYŁO PODCZAS I EDYCJI TIMELAPSE: I Zlot FoodTrucków w Sanoku (ZDJĘCIA, Time Lapse)

tekst sponsorowany
materiały nadesłane
05-10-2018