REKLAMA

Wybieraj produkty zdrowe, z gwarancją jakości! Nowości z Jasienicy Rosielnej

Od teraz dostępne w sklepach w naszym rejonie są maślanka oraz mleko 2% z Jasienicy Rosielnej w nowej gramaturze 400ml!

MLEKO z Jasienicy 400ml_BMleko jest jednym z najbardziej wszechstronnych produktów pod względem wartości odżywczych, niezbędnym i najbardziej wartościowym składnikiem codziennej diety człowieka oraz najlepszym i najtańszym źródłem wapnia. Mleko jest bogate w witaminy takie jak: A, D, E, K, które są łatwo przyswajane przez ludzi. Ponadto zawiera wapń i kwas linolowy (CLA), które działają antynowotworowo.

 

Sięgając po MLEKO SPOŻYWCZE PASTERYZOWANE Z JASIENICY ROSIELNEJ dostajesz to, co najlepsze. Znasz ten smak i ufasz jakości mleka z Jasienicy!

 

MAŚLANKA z Jasienicy 400ml_newBMaślanka to produkt wszechstronny; jest nie tylko źródłem niezbędnych witamin i minerałów, ale także może służyć jako środek kosmetyczny. Często stosuje się ją w dietach, ponieważ zawiera niezbędne wartości odżywcze i jednocześnie nie jest kaloryczna (zawiera zaledwie 49 kcal) ani tłusta (w 100 ml zawiera tylko 1,5 g tłuszczu). Warto też wiedzieć, że MAŚLANKA Z JASIENICY jest zdrowszą alternatywą mleka. Nawet osoby, które nie tolerują laktozy, mogą uzupełniać dzienne zapotrzebowanie na wapń, pijąc maślankę.

Sięgając po produkty z Jasienicy Rosielnej dostajesz, to co najlepsze:
wyjątkowy smak i jakość!

logo1

artykuł sponsorowany
13-11-2017