REKLAMA

Nowy klub fitness i siłownia w Sanoku. Sprawdź już teraz!

SANOK / PODKARPACIE. Klub Fitness CARDIOFIT i siłownia to nowa jakość w Sanoku. Zapraszamy wszystkich, którzy marzą o świetnej kondycji i smukłej sylwetce, a przede wszystkim pragną poprawić swoje zdrowie.

Swoją ofertę kierujemy do każdego – bez względu na wiek, płeć i warunki fizyczne. Nasza siłownia oferuje nowoczesny sprzęt (zarówno maszyny cardio i maszyny siłowe), pomoc trenera personalnego oraz indywidualne podejście do każdego ćwiczącego.

Bardzo dobra lokalizacja, darmowy parking (pan parkingowy nie pobiera opłat od klubowiczów) i atrakcyjne ceny 50 zł karnet open – cały miesiąc ćwiczeń, wejściówki jednorazowe 10 zł, wejściówki dwuosobowe 15 zł.

3

KLUB FITNESS został tak stworzony, aby zapewnić komfort ćwiczącym. Znajdują się u nas dwie strefy, mieszczące się w dwóch salach:

  • Strefa cardio – wyposażona w profesjonalne bieżnie, orbitreki, rowerki stacjonarne, wioślarze, steppery, scyzoryk – maszyna na mięśnie brzucha, ławeczki z modlitewnikiem i prasą na ćwiczenia nóg, drabinka z materacem, hantle dla kobiet od 1 kg do 10 kg
  • Siłownia (wolne ciężary) – wyposażona w bramę na wolny ciężar, wyciąg górny i wyciąg dolny na wolny ciężar, suwnicę Smitha, modlitewniki, ławeczki, gryfy olimpijskie, około 1000 kg obciążeń, hantle od 12 do 30 kg

Realizujemy indywidualne programy treningowe prowadzone przez trenera personalnego.

ZAPRASZAMY do KLUBU FITNESS CARDIOFIT wszystkich mieszkańców Sanoka i okolic na trening cardio – pobudzenie pracy układu krążenia jak również na trening siłowy i wzmacniający.

KLUB FITNESS CARDIOFIT i SIŁOWNIA
Sanok, ul. Mickiewicza 29 (Dom Turysty)
Telefon: 606 392 702

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – piątek 9.00 – 20.00
Sobota 9.00 – 15.00

www.cardiofit.sanok24.pl

cardiofit klub fitness2


Artykuł sponsorowany

27-10-2017