REKLAMA

BUKOWSKO: Broń trzymał pod łóżkiem. Za brak zezwoleń grozi mu nawet 8 lat więzienia (ZDJĘCIA)

BUKOWSKO / PODKARPACIE. Dwie sztuki broni myśliwskiej oraz osiem sztuk amunicji zabezpieczyli sanoccy policjanci w czasie przeszukania gospodarstwa w gminie Bukowsko. Właściciel posesji nie miał pozwolenia na posiadanie broni. Grozi mu kara nawet 8 lat pozbawienia wolności.

Sprawą nielegalnego posiadania broni przez mieszkańca gminy Bukowsko zajmowali się policjanci Wydziału Kryminalnego sanockiej policji. W oparciu o ustalenia własne i uzyskane informacje podejrzewali, że w jednym z domów znajduje się broń, na którą właściciel posesji nie posiada pozwolenia.

303-122051

W ubiegłym tygodniu przeszukali pomieszczenia mieszkalne i gospodarcze 46-latka. W efekcie ujawnili dwie sztuki broni myśliwskiej wraz z lunetą, jedną sztukę amunicji myśliwskiej śrutowej, trzy sztuki amunicji wojskowej 15,5 cm x 22mm, dodatkowo pod innym adresem w jednym z pomieszczeń funkcjonariusze zabezpieczyli dwie sztuki amunicji myśliwskiej śrutowej oraz dwie sztuki amunicji kulowej. Broń była przechowywana pod łóżkiem, natomiast amunicja składowana w łazience oraz w pokoju na szafce.

W sprawie prowadzone jest postępowanie. Za popełnione przestępstwo 46-latkowi grozi kara nawet 8 lat pozbawienia wolności.

303-122052

źródło: KPP Sanok

10-02-2017

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.