REKLAMA

Szalony mecz w Radzyniu Podlaskim. Cosmos Nowotaniec przywozi kompletem punktów!

PIŁKA NOŻNA / PODKARPACIE. – Mecz niezwykły. Przez swą dramaturgię na długo pozostanie w naszej pamięci – mówi Henryk Majka, sekretarz Cosmosu Nowotaniec poproszony o komentarz do wygranego w niedzielę wyjazdowego pojedynku z Orlętami Radzyń Podlaski.

Podopieczni Ireneusza Zarzyki przywieźli z Radzynia komplet punktów. Wyszarpując zwycięstwo dosłownie w ostatnich sekundach spotkania.

hm– Do Radzynia udaliśmy się w dniu meczu, bo nie stać nas na noclegi. Musieliśmy wstać o 3 nad ranem. Po 7 godzinnej podróży byliśmy zmęczeni i niewyspani. Tym bardziej cieszymy się z tego zwycięstwa. Pokazaliśmy charakter i co ważne złapaliśmy ligowy oddech. Wreszcie i do nas uśmiechnęło się szczęście. Choć też trzeba podkreślić, że wygraliśmy zasłużenie, bo stworzyliśmy sobie więcej klarownych sytuacji od gospodarzy. Trzeba podkreślić bardzo dobre sędziowanie w tym spotkaniu. Całej drużynie należą się podziękowania za walkę i determinację – dodaje Henryk Majka.

Teraz ekipę z Nowotańca czeka mecz z Resovią. Spotkanie w ramach 16. kolejki zostanie rozegrane w najbliższą niedzielę w Nowotańcu (6 listopada). Początek o godzinie 13.00.

Rundę jesienną piłkarze Cosmosu zakończą w Oświęcimiu meczem z miejscową Sołą (12 listopada).

Orlęta Radzyń Podlaski – Cosmos Nowotaniec 3:4 (1:1)
0:1 Sebastian Wrzesiński 43` (s)
1:1 Mateusz Majewski 45`
1:2 Paweł Sobota 73`
2:2 Witalij Melnyczuk 83`
3:2 Rafał Borysiuk 85`
3:3 Ireneusz Zarzyka 90`
3:4 Piotr Laskowski 90`+4

foto: Tomasz Sowa / archiwum Esanok.pl

foto: Tomasz Sowa / archiwum Esanok.pl

31-10-2016

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.