REKLAMA

POWIAT SANOCKI: Kompletnie pijany 39-latek jechał po… kiełbasę

BUKOWSKO / PODKARPACIE. Ponad 3 promile alkoholu w organizmie miał kierowca opla, który został zatrzymany przez policjantów w Bukowsku. Jak się okazało 39-latek jechał w takim stanie do znajomego po kiełbasę. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka grzywna.

W sobotę, po godz. 22, uwagę policjantów z miejscowego posterunku, patrolujących teren gminy Bukowsko, zwrócił kierujący pojazdem marki Opel. Tor i sposób jazdy kierowcy wskazywał, że może on być pod działaniem alkoholu. Mundurowi zatrzymali samochód do kontroli drogowej. Kiedy funkcjonariusze podeszli do kierującego, potwierdzili swoje przypuszczenia. Badanie alkomatem wykazało 3,2 promila alkoholu w organizmie 39-latka. Mężczyzna powiedział policjantom, że w takim stanie jechał po kiełbasę do znajomego.

Wkrótce mieszkaniec powiatu sanockiego za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka grzywna.

KPP Sanok

05-05-2021

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.