REKLAMA

Czy warto badać wodę?

Czy warto badać wodę? Obecnie ponad 90% gospodarstw domowych korzystających z indywidualnych ujęć wody nie zdaje sobie sprawy z faktu, że użytkuje wodę, która zgodnie z obowiązującymi przepisami nie nadaje się do spożycia. Niezależnie od tego, jaką studnią dysponujemy konieczne jest wykonywanie cyklicznych badań, które potwierdzą odpowiednią jakość wody do spożycia i innych celów typowych dla gospodarstwa domowego. Wbrew pozorom, przypadki używania niezweryfikowanej pod względem fizykochemicznym i mikrobiologicznym wody ze studni, nie są rzadkością. Dzięki szczegółowym badaniom można wykazać poziom bezpieczeństwa wody pod względem występowania w niej różnych związków chemicznych i mikroorganizmów. Należy podkreślić, że poprzez regularne badania i eliminację wykrywanych zagrożeń w wodzie przyczyniamy się do poprawy jej jakości.

Zespół pracowników nowo powstałego laboratorium Envirlab Sp. z o.o. z siedzibą w Brzozowie, które specjalizuje się w analizach z zakresu fizykochemii i mikrobiologii, wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i potrzebom, oferuje usługi laboratoryjne z zakresu badań środowiskowych.

– Naszym Klientom proponujemy pakiety badań, które ułatwią wybór odpowiednich analiz. Wszystkie pakiety należy traktować jako propozycję doboru analiz. Istnieje możliwość wykonania badania każdego parametru także pojedynczo. Przeprowadzane przez nas analizy wykonywane są zgodnie z obowiązującymi normami i rozporządzeniami, a działalność prowadzona jest w sposób gwarantujący bezstronność w oparciu o zapisy normy PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02 – informuje dr Dominika Gratkowska – Żmuda – Kierownik Laboratorium.

Laboratorium świadczy profesjonalne, kompleksowe i specjalistyczne usługi laboratoryjne w sektorze: rolno-spożywczym, ochrony środowiska, monitoringu środowiska wytwarzania, produkcji, obiektów użyteczności publicznej i placówek badawczych. Zakres świadczonych usług obejmuje także badanie czystości mikrobiologicznej opakowań. Laboratorium wykonuje badania mikrobiologiczne i fizykochemiczne m. in: wód użytkowych, ścieków i osadów ściekowych, żywności, pasz i surowców rolnych, powietrza, powierzchni pomieszczeń produkcyjnych, powierzchni wyposażenia, odzieży ochronnej i rąk pracowników, a także opakowań.

– Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Wyróżnia nas przede wszystkim wysoka jakość, krótki termin realizacji zleceń, wykwalifikowana kadra pracownicza, wsparcie specjalistów na każdym etapie przeprowadzanych badań, pomoc w doborze odpowiedniego pakietu badań, wiarygodność i profesjonalizm świadczonych usług, a także możliwość konsultacji otrzymanych wyników – wymienia zalety współpracy z Envirlab Sp. z o.o. dr Magdalena Duda – Pracownik Laboratorium.

– Zdajemy sobie sprawę, że jakość nie jest dziełem przypadku, dlatego też kwalifikacje i kompetencje personelu, stosowane metody badań oraz posiadane nowoczesne wyposażenie techniczne i infrastruktura pozwalają nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Stawiamy na ciągły rozwój, dostosowując się do wymagań naszych Klientów. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom oraz mając na uwadze usprawnienie współpracy, proponujemy możliwość składania zamówień na wybrane pakiety badań drogą elektroniczną, oszczędzając tym samym czas Klienta i upraszczając do minimum formalności – podkreśla dr Dominika Gratkowska – Żmuda – Kierownik Laboratorium.

Zapraszamy do współpracy i zachęcamy do bezpośredniego kontaktu.

Envirlab Sp. z o.o.
Laboratorium Badań Środowiskowych
ul. Bohaterów II Wojny Światowej 11
36-200 Brzozów
email: biuro@envirlab.pl
tel. 731 010 900
www.envirlab.pl
Facebook: fb.com/envirlab.laboratorium

 

materiały nadesłane
tekst sponsorowany

03-02-2020