BUKOWSKO: O kłopotach Cosmosu Nowotaniec, niejasnych fakturach, chodnikach i problemach sołtysów podczas sesji gminnej (FILM, ZDJĘCIA)

|

BUKOWSKO / PODKARPACIE. W poniedziałek 19 lutego w Bukowsku odbyła się kolejna sesja Rady Gminy Bukowsko. Podczas obrad poruszono kilka ważnych kwestii, między innymi sytuację klubu piłkarskiego Cosmos Nowotaniec, sprawę wodociągów na terenie samorządu, chodników w Nadolanach czy problemy sołtysów. 

Radni mieli pytania do sprawozdania z działalności między sesjami wójta Piotra Błażejowskiego. Poruszono kwestię wystawiania faktur za zlecone prace, zgłaszania udziału gminy do różnorakich projektów i programów, inwestycji. Zwrócono uwagę na znaczne braki chodników w niektórych sołectwach oraz palący problem wodociągów i kanalizacji. Swoje problemy przedstawili również sołtysi, którzy mają kłopoty z roznoszeniem dokumentów dotycząc podatków czy opłat za śmieci, zwracali uwagę na brak czasu oraz rekompensaty za swoją pracę.


Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."