Motor Lublin przegrał z Cosmosem Nowotaniec 1:2

|

Takiego scenariusza nikt nie przewidział. Lublinianie przegrali w niedzielę z beniaminkiem III ligi Cosmosem Nowotaniec 1:2.

Już w czwartej minucie po pięknej główce Ireneusz Zarzyka dał drużynie z Nowotańca prowadzenie. W 19 minucie meczu ten sam zawodnik wykorzystał rzut karny i było 2:0 dla Cosmosu Nowotaniec. W ostatnich sekundach pierwszej połowy spotkania po faulu w polu karnym Motoru Lublin sędzia podyktował rzut karny dla gości z Lublina. Z 11 metrów strzelił nie bez problemów Artur Gieraga i tym samym ustalił wynik meczu już w pierwszej połowie spotkania.

Bohaterem spotkania został grający trener Cosmosu Ireneusz Zarzyka, który dla swojej drużyny zdobył dwie bramki.

Cosmos Nowotaniec dokonał nie lada wyczynu ograł u siebie wielki Motor Lublin.

Zapraszamy do obejrzenia najciekawszych fragmentów spotkania oraz wysłuchania pomeczowych opinii.

Cosmos Nowotaniec – Motor Lublin 2:1 (2:1)
1:0 Ireneusz Zarzyka 4`
2:0 Ireneusz Zarzyka 19`(k)
2:1 Artur Gieraga 45`+2 (k)