PIŁKA NOŻNA: Motor Lublin przyjeżdża do Nowotańca!


Przed trzecioligowymi piłkarzami Cosmosu Nowotaniec kolejne sportowe wyzwanie. W ramach 2. kolejki rozgrywek III ligi, podopieczni Ireneusza Zarzyki podejmować będą Motor Lublin. Początek niedzielnego spotkania o godz. 14.00.

Przypomnijmy, że na inaugurację ekipa z Nowotańca podzieliła się punktami z JKSem Jarosław. Padł remis 1:1. Skrót spotkania – kliknij. Z kolei piłkarze Motoru Lublin, zaliczyli falstart przegrywając na własnym stadionie z Sołą Oświęcim 0:1.

W niedzielnym spotkaniu na ławce trenerskiej Motoru zadebiutuje Jacek Magnuszewski, który dwa dni temu zastąpił na tym stanowisku Tomasza Złomańczuka. Drużyna Motoru Lublin przez wielu jest wymieniana w gronie faworytów do awansu. Takie też są ambicje działaczy i sympatyków lubelskiego Motoru. Warto więc wspomóc piłkarzy z Nowotańca obecnością i dopingiem. Każda zdobycz punktowa piłkarzy Cosmosu, będzie odebrana jako sukces.

14 sierpnia 2016 (niedziela), godz. 14:00
Cosmos Nowotaniec – Motor Lublin
III liga, grupa IV / 2. kolejka
stadion piłkarski w Nowotańcu

Bilety: 10 zł – normalny, 5 zł – ulgowy (kobiety, młodzież).


Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."