AKTUALIZACJA. NADOLANY: Dwie 17-latki poważnie ranne po tym, jak jadąc skuterem zderzyły się z osobówką (ZDJĘCIA)


BUKOWSKO24.PL / PODKARPACIE. Kierująca motorowerem jadąc wraz z pasażerką straciła panowanie nad pojazdem i wjechała w nadjeżdżający z naprzeciwka samochód. Obydwie dziewczyny z poważnymi obrażeniami zostały przewiezione do szpitala. To już kolejne, w ciągu kilku dni, zdarzenie z udziałem jednośladu.

Wczoraj około godz. 15. w Nadolanach doszło do wypadku drogowego z udziałem skutera i samochodu osobowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca motorowerem 17-letnia mieszkanka powiatu sanockiego jadąc wraz z pasażerką, swoją równieśnicą, z bliżej nieokreślonych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się czołowo z nadjeżdżających volkswagenem.

Jedna z osób jadących skuterem wypadła z pojazdu i uderzyła w przednią szybą samochodu, a druga upadła na pobocze. Obydwie zostały przetransportowane do szpitala, kierująca z obrażeniami głowy i całego ciała oraz złamaną nogą, natomiast pasażerka doznała złamania miednicy oraz licznych potłuczeń.

W samochodzie wraz z 34-letnią kierującą był pasażer w wieku 33-lata oraz troje dzieci 12, 9 i 2 lata. Nikt nie doznał żadnych obrażeń.

Dokładne okoliczności zdarzenia będą znane po przeprowadzonym postępowaniu.

Foto: KP PSP w Sanoku

Foto: KPP Sanok

2234

1485

3172

źródło: materiały nadesłane / KPP Sanok


Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."